11.8 C
Скопје
19:27 - 28 февруари, 2024

Ознака : атсу

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Тага: Фудбалерот Кристијан Атсу пронајден мртов во урнатините

Еспресо
Телото на фудбалерот Кристијан Атсу е пронајдено во урнатините на турскиот град Антакија дванаесет дена по силните земјотреси, пишуваат турските медиуми, повикувајќи се на соопштението...