16.8 C
Скопје
14:47 - 27 февруари, 2024

Ознака : Арена Загреб

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Феноменот Прија руши рекорди: Петти концерт во Арена Загреб

Еспресо
Александра Пријовиќ го најави својот петти концерт во загрепска Арена и стана апсолутна рекордерка по бројот на закажани настапи во Арената Загреб. “Петта арена, петта...