10.8 C
Скопје
09:07 - 27 февруари, 2024

Ознака : анета ристевска

СлајдерЦвеќе

(Фото сторија) Анета Ристевска ни ги отвори вратите на нејзиниот рај во Битола: „Цвеќето е како дете“

Ј.К.Д
Анета Ристевска е голема љубителка на цвеќиња, а тоа се гледа и од нејзиниот прекрасен двор во Битола, каде таа го наоѓа својот мир. –...