7.8 C
Скопје
20:30 - 20 февруари, 2024

Ознака : американска пита

Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) ИРЕНА СПАСОВСКА НИ ЗГОТВИ АМЕРИКАНСКА ПИТА: Ви го носиме рецептот за првкусниот колач

Кате Божиновска
Популарната фолк пејачка, која повеќе од три децении е на фолк сцената, нè почести со превкусна американска пита. Инаку, Ирена многу внимава што јаде, па...