24.8 C
Скопје
14:27 - 13 август, 2022

Ознака : амбр херд

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Амбер Херд го продава „свршеничкиот“ подарок од Илон Маск за да плати дел од отштетата за Џони Деп 

Еспресо
Глумицата е растрчана на сите страни за да собере пари и да ја исплати судската отштета која ѝ  одредена. По договорот со издавачка куќа за...