37.8 C
Скопје
17:45 - 19 јули, 2024

Ознака : 20 часот

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Вечерва во 20 часот ќе дознаеме каква е песната со која ќе се претставиме на Евровизија (ФОТО)

Еспресо
Евровизиската песна „YOU“, со којашто Васил Гарванлиев ќе настапи на 65-тото издание на Евровизија во Ротердам ќе биде промовирана вечерва во Дневник 2 на МТВ...