33.8 C
Скопје
19:14 - 22 јули, 2024

Ознака : 11 1 1

АстроСлајдерХороскоп

ДЕНЕС Е 11/11: Искористете ја ангелската магија на овој моќен ден

Еспресо
Денес – 11 ноември, е еден од најповолните датуми во календарот оваа година. Бројот 11 е моќен во нумерологијата – тој означува чувствителност, интуиција, емпатија...