32.8 C
Скопје
19:45 - 22 јули, 2024

(Видео+Фото) Џастин Бибер настапи на свадбата на милијардери во Индија за 10 милиони долари

Раперот Џастин Бибер настапи на свадбата на милијардери во Индија за 10 милиони долари. Ова го пренесува Indian Express.

Џастин Бибер одлета во Мумбаи за да ја изведе песната „Бејби“ на предсвадбениот настан на синот на индискиот тајкун Анант Амбана и ќерката на милијардерот Радика Мерчант. Според изворот, хонорарот на музичарот бил вртоглави 10 милиони долари.

Потсетуваме, сопругата на Џастин, Хејли Бибер ја објави својата прва бременост на 9 мај. Манекенката позираше за фотосесија во тесен бел фустан од тантела кој го истакна нејзиниот заоблен стомак. Манекенката и бизнисменка објави и видео на кое Џастин Бибер ја бакнува во усните и ја гушка за половината.

Слични објави

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо
Се вчитува....