38.8 C
Скопје
16:40 - 19 јули, 2024

(Фото) Брутални фотографии на Теа Таировиќ во минијатурно бикини на плажа! Го „запали“ Инстаграм

Младата пејачка ѕвезда Теа Таировиќ ја разгоре фантазијата со фотографии од плажа и одморот кој конечно си го дозволи, поради низата настапи и обврски околу објавувањето на албумот „Теа“.

Една од најпопуларните пејачки во регионот работи напорно и редовно настапува, а пред летото во кое речиси секој ден ќе настапува, но и се подготвува за концертот во белградска арена на 21 септември, решила да одмори неколку денови далеку од Србија.

Теа на својот Инстаграм објави прекрасни фотографии во бикини со кои уште еднаш покажа зошто важи за една од најатрактивните и најпосакуваните пејачки на јавната сцена, а реакциите за нејзиниот изглед не изостанаа.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)


Меѓутоа, покрај коментарите за нејзиниот изглед, има и голем број духовити во кои обожавателите со неверување наведуваат дека „не им веруваат на своите очи дека конечно заминала на одмор“.

„Кој конечно отиде на одмор?“, „Ај, одмори малку па да ја разнесеш таа Арена“, „Гледам и не ми се верува, ти си на одмор“, „Конечно, оваа жена да види одмор и море, а да не е од сцената“, „Бомба“, „Теа, премногу си згодна“, „И ти да се одмориш малку“, „Лудило“, „Жена од моите соништа“, „Презгодна“, „Мило ми е што одвои малку време за одмор, премногу работиш, потребен ти е одмор, го заслужуваш“, се само дел од бројните коментари под објавата.

 

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....