6.8 C
Скопје
06:11 - 28 февруари, 2024

Горан Бреговиќ во паралелна врска, жените дознале една за друга и – хаос: Кога двете љубовници се откриле, само обезбедувањето можело да ги спаси живи!

Скандал во Париз настанал поради музичката ѕвезда Горан Бреговиќ. Српските медиуми објавија дека неговите љубовници наводно се степале откаго се „запознале“ меѓусебно.

„Бреговиќ добро го крие приватниот живот. Не се експонира и внимава каде и со кого се појавува. Сепак, тој не можеше да ги исконтролира работите во една ситуација. Станува збор за тоа дека со месеци бил во паралелна врска со две жени.“ – вели изворот.

Едната девојка се „чекирала“ на Инстаграм дека е во Париз, па другата кога го видела тоа ги „споила коцките на сложувалката“ и најбрзо што можела дошла во хотелот. За среќа на Бреговиќ, тој дента имал концерт, па не ја видел. Кога се сретнале двете девојќи настанал „хаос“ и обезбедувањето морало да реагира и да ја исфрли новодојдената девојката од објектот.

После целиот скандал, Брега извесен период не бил во контакт со ниту една од нив. Откога страстите се смириле, тој повторо почнал да се гледа со двете, пишуваат српските медиуми.

 

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....