25.8 C
Скопје
09:27 - 24 јуни, 2024

(Фото) „Виновен сум“: Хит реченицата на Харис Џиновиќ преминува во хит тетоважи

Пејачот Харис Џиновиќ и модната креаторка Мелина Џиновиќ се разведоа по повеќе од две децении брак.

Парот со години важеше за еден од најхармоничните на естрадата, па веста за крајот на оваа љубов ја изненади јавноста.

Харис даде неколку најави за разводот. Тој во интервју за српски „Блиц“ ги изнесе сите детали од нивниот приватен живот. Многумина го осудија за вадење на „валкани алишта“ од нивниот брак.

Во тоа интервју, Харис ја изговори познатата реченица „Јас сум виновен единственото што давав“, која набрзо стана вирална, а твитерџии почнаа да прават разни мајтапи и шеги користејќи ја оваа негова изјава. Сега љубителите на хуморот отидоа чекор понатаму, и почнаа да ја тетовираат реченицата.

принтскрин инстаграм

– Не се сретнуваме кога ќе легнеме да спиеме. Имаме голема удобност, така што секој има своја соба. Ако сака да спие, да се тушира, да се бања, да прави секакви работи во своја интимност… Секој сака да има своја соба, а ако некому му требаат с*кс, интимност, тоа не е проблем. Дојди во мојата соба, или ќе одам во твојата. Па, мислам дека е едно ниво поубаво“ – рече тогаш Харис меѓу другото во интербјуто за „Блиц“.

 

Слични објави

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо

Сузана Манчиќ отворено за Карлеуша: Таа е безобразна, паметна и дрска жена, не знам ниту една нејзина песна

Еспресо
Се вчитува....