13.8 C
Скопје
23:58 - 29 мај, 2024

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

Пејачката Драгана Мирковиќ по долги години љубов и хармоничен брак со бизнисменот Тони Бијелиќ, реши да стави крај.

По објавувањето на разводот, Драгана и Тони станаа една од главните медиумски теми, па секој нивни чекор е следен.

Марко неколкупати покажа дека е на страна на мајка си.

Наследникот на пејачката го оследи татка си на социјалните мрежи, а ја презеде грижата за настапот на мајка си. Сега пак, одлучи да отвори тик-ток-профил.

тик ток

Имено, Марко објави фотографија на која позира со мајка му, додека во позадина се слуша песна од Драгана Мирковиќ со рефрен „и во добро и во зло, да си покрај мене ти“.

 

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....