13.8 C
Скопје
23:22 - 29 мај, 2024

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

Глумецот Сергеј Трифуновиќ наводно бил приведен околу 20:00 часот во белградски Вождовац,  откако, како што пишува Нова.рс, купил марихуана од познаник.

Оттаму велат дека и другиот маж е уапсен.

И актерот и неговиот познаник биле приведени во полиција.

Актерот и неговите претставници се уште не се огласија.

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....