36.8 C
Скопје
18:18 - 19 јули, 2024

(Фото) Фановите ја критикуваа новата восочна фигура на Бијонсе: „Ме зафркаваш? Каква бела жена е ова?“

Новата восочна фигура на Бијонсе неодамна беше претставена во музејот Гревин во Париз. За жал, не на сите им се допадна начинот на кој беше претставена пејачката.

На социјалните мрежи пишуваат дека музејот едноставно ја исмејува пејачката со тоа што ѝ ја избелеле кожата и го направиле нејзиното лице да изгледа сосема поинаку.

На социјалните мрежи се појавија и мемиња на кои Бијонсе има затемнета фигура претставувајќи ја каква треба да биде.

Инаку, фигурата на Бијонсе во музејот беше откриена во четвртокот, а пејачката  е во природна големина. Нејзината француска двојничка во музејот седи во долг, лелеав фустан со длабоко деколте. Восочната фигура има една рака подигната зад главата, а косата ѝ е наредена во нежни бранови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Grévin Paris (@grevin_paris)

 

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....