10.8 C
Скопје
02:52 - 28 февруари, 2024

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ ужива во новогодишна атмосфера: Огромна елка и природен изглед

Музичката ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ се пресели во Севиља откако се омажи за фудбалерот Немања Гудељ, а сега покажа како ужива во Шпанија во новогодишна идила.

Анастасија имено, позираше пред голема новогодишна елка на главниот плоштад. Пејачката нема на себе шминка ниту фотошоп интервенции, па изгледа природно.

инстаграм

Немања и Анастасија до неодамна престојуваа во Белград, од каде редовно се огласуваа на своите профили на социјалните мрежи.

Потсетуваме, парот се венчаше во јули оваа година во круг на најблиските, членови на семејството и кумовите, во манастирот Рајиновац.

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....