9.8 C
Скопје
23:40 - 26 февруари, 2024

(Фото) Ана Николиќ „исфрлена“ од шопинг центар, а сега има и партнер за скандали

Пејачката Ана Николиќ не престанува да предизвикува скандали.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Откако го претстави својот нов партнер, повторно следуваше шок – луѓе кои пазарале во познат шопинг центар во Белград биле сведоци на непријатна сцена. Имено, токму новиот партнер на Ана ја изнесува пејачката надвор од трговскиот центар држејќи ја во раце, додека таа е со папучи на нозете.

Се разбира, „изрежираната“ сцена Ана ја сподели на својот Инстаграм профил со зборовите – „единствен начин да излезам од бутик“, алудирајќи на тоа дека новиот партнер дава се од себе за да ѝ заштеди пари.

Сепак, оваа шега не им се допадна на бројни корисници на Инстаграм, па многумина ѝ препорачаа дека конечно треба да се „смири“ и да „престане да прави скандали“. Само ретки коментираа дека е „убаво да се види Ана конечно како е насмејана“.

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....