11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

(ФОТО) АЛЕКСАНДРА БЕЛЧЕВА – БЕЛА: Партнерката на актерот Атанас Атанасовски е вистинска убавица

Нашиот познат актер Атанас Атанасовски, неодамна по втор пат стана татко. Неговата сопруга Александра му подари ќерка, која доби прекрасно име. Една е најмладиот член на семејството Атанасовски, а Павле кој во јануари ќе полни две години е прво дете на парот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AleksBela (@belogram)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AleksBela (@belogram)

Партнерката на актерот е вистинска убавица. Александра Белчева – Бела е успешна жена, ко-сопственичка на концептуална онлајн продавница во партнерство со нејзината помлада сестра, Анастасија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AleksBela (@belogram)


Бела е позната на јавноста и како блсика пријателка на нашата пејачка Тамара Тодевска и манекенката Катарина Ивановска, а трите дами многу често може да се забележат на бројни културни настани, низ скопските клубови и кафулиња како и на приватните прослави и родендени преку фотографиите кои ги споделуваат на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AleksBela (@belogram)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AleksBela (@belogram)


Александра не освои со својата природна убавина, негуваната долга коса и уникатен моден стил кој може да се забележи преку прекрасните фотографии кои ги споделува на својот инстаграм – профил.

Слични објави

НЕМА ДА СЕ ЗДЕБЕЛИТЕ!: 5 намирници кои смеете да ги јадете и на полноќ

Еспресо

БЕСТСЕЛЕРОТ ЌЕ ДОБИЕ ТВ СЕРИЈА: Последните денови на Џон Ленон од поглед на неговиот убиец

Ј.К.Д

ТОП СОВЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Зошто е важно за топење на мастите да сме малку гладни?

Еспресо

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д
Се вчитува....