13.8 C
Скопје
23:53 - 29 мај, 2024

ЖЕСТОКИ, НО ВНИМАТЕЛНИ: Никој не би погодил со кој хороскопски знак е најдобро да сте во врска

Оние кои веруваат во астрологија и ја следат, најверојатно веќе претпоставуваат за кој хороскопски знак се работи.

Најромантични и најдобри за врска се луѓето родени во хороскопскиот знак Лав, иако на многумина им личи како тоа да е невозможно.

Општите сознанија за нив се дека се егоцентрични авантуристи, но во нивното срце секогаш има место за љубов кон другите. Внимателни се, а нема да имаат ништо против да се вклучат во вашите најлуди желби за авантура.

Тие се и исклучително лојални, сè додека некој не ги предаде или изневери. Во таков случај, нема враќање назад – засекогаш сте ги избркале од вашиот живот.

Исто така е и одлични пријатели со кои секогаш ќе ви биде забавно.

БОНУС ВИДЕО:

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....