Водителката Деа Ѓурѓевиќ за првпат по стравичната несреќа излезе од болница (ФОТО)

Таа се наоѓаше на ВМА во Белград откако во стравична сообраќајна несреќа, автобус и ја скина раката.

Во минатиот период Деа се огласуваше преку друштвените мрежи, заблагодарувајќи им на лекарите од болницата, а денес видно расположена по два месеца прошета низ парк.

Неодамна сопственикот на Пинк Телевизија, Жељко Митровиќ изјави дека сите ја очекуваат Деа да се врати пред малите екрани.

фото:пинк.рс

Слични објави

Хајди Клум ги покажа брадавиците на Инстаграм, фотката ги скара пријателите (ФОТО)

Igor

Пробајте да се фокусирате! Лила Филиповска објави фотка и се пофали со обетките, но погледот оди надолу! (ФОТО)

Igor

ХОРОСКОПОТ ОТКРИВА: Ова се скриените сексуални желби на секој хороскопски знак!

Igor

Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон се позитивни на коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Повторно заедно: Аца Лукас и Соња Вуксановиќ заедно во Рим! (ФОТО)

Васко Спасоски

УШТЕ ЕДЕН МУЗИЧКИ СКАНДАЛ: И „Shallow“ е плагијат!?

Igor

Остави Коментар

оне + единаесет =

Слични објави

Пет “досадни” модни трендови кои никогаш не излегуваат од мода (ФОТО)

Igor

Се мажи Сораја: Еве на кого е забрането да дојде на свадбата! (ФОТО)

Еспресо

Кеба доживеа несреќа! Пејачот повреден за време на снимањето, трпел болки, па завршил на ургентно!

Igor

Познатите сестри обожаваат да се разголуваат, а само две од нив се сликаа за „Плејбој“ (ФОТО)

Еспресо

Сандра Африка со „жешка“ фотографија им се заблагодари на своите 800.000 следбеници!

Еспресо

Само Чак Норис му оди на сонцето во очи: Славниот актер денеска полни 80 години, а ова се најдобрите вицови за него! (ФОТО)

Васко Спасоски