Влажна и изморена: Џеј Ло објави жешка фотографија од која нема да ви биде сеедно! (ФОТО)

Дека Џенифер Лопес има тело за медал, знаат и птиците на гранките. Познатата пејачка и актерка по кој знае кој пат покажа какви стомачни мускули има.

Имено, таа се фотографила во теретана, а она што се забележува е дека таа е потполно мокра, поточно избањата од пот.

– Испотена недела – напишала Џеј Ло и „стегна“ селфи.

 

View this post on Instagram

 

Sweaty SoLful Sunday’s… @niyamasol #fallishere

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Џенифер Лопес не застана тука, па се сликаше уште едаш. Нормално и на ова издание „пукаше“ од сексапил.

Инаку Џеј Ло вредно работи на својот нов филм „Marry me“ во кој игра главна улога.  Неодамна таа беше „фатена“ како на Менхетен ја снима една од сцените.

Фото: Инстаграм

Слични објави

Штангли со сусам и чоколадо

Igor

Едноставна елеганција: Брижит Макрон во темно сино издание зачинето со нараквица (ФОТО)

Igor

„Дајте му вода и шеќер, го убивме“: Бака Прасе го поткачи Раста – погледнете зошто (ФОТО)

Igor

Наташа Беквалац објави фотографија додека се бања (ФОТО)

Еспресо

Меган Маркл стана глагол! Дали и вие меганмаркелизирате некого?

Еспресо

Драстичен „рез“ на Моника Белучи: Кратка фризура за која само малку жени се одлучуваат (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

дваесет − осум =

Слични објави

Познати жени кои се уништија со операции: Беа прекрасни, се додека не одлучија да се разубавуваат! (ФОТО)

Igor

Водителката Миа Костова му ја исполни новогодишната желба на синот Андрија, а тој за малку ќе се расплачеше од среќа (ВИДЕО)

Слободен печат

Малку поинаков ДЕН НА ВЉУБЕНИТЕ: Ти благодарам што се правиш дека ме слушаш. Најдобар си! (ФОТО)

Еспресо

Ќерката на Цеца стана блондинка: Анастасија изненади со промената, еве какви беа реакциите! (ФОТО)

Igor

Гитарата што ја поседувале легендите на „Битлси“ проценета на неверојатни 400.000 фунти

Еспресо

Принцот Вилијам загрижен за Кејт Мидлтон: Драстично пропаѓа, секој ден е се послаба! (ФОТО)

Еспресо