Видео хороскоп за 9 јули 2019, вторник

Слични објави

Синот на еден холивудски пар не го соблекува фустанот и „пука“ од самодоверба! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мик Џегер по операцијата: Жив, Здрав и повторно во акција! (ВИДЕО)

Igor

Ќерката на Том Круз без него го прослави 13. роденден, а тој се уште не сака да ја види

Igor

Викторија Сваровски се омажи во фустан од 700.000 евра украсен со 500.000 кристали, а синоќа повторно блесна (ФОТО)

Igor

Како да не е од оваа планета: Никол Шерцингер во петтата деценија изгледа како да има 18 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Го прашаа Аца Лукас дали знае кој е Бака Прасе: Неговата реакција и одговор ќе ве насмее до солзи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

седумнаесет + 19 =

Слични објави

Ед­нос­тав­на фор­мула: Oд­редeте ја ва­ша­та иде­ал­на те­жина

Igor

Познатиот готвач Гордон Ремзи отпушти 500 луѓе среде кризата! (ФОТО)

Еспресо

Ова не треба да го гледаат деца! Мадона објави провокативна снимка (ВИДЕО)

Igor

Дапчевиќ од Белград: Седете дома, бидете здрави и чувајте се

Еспресо

Погребан раперот Гру: Сопругата и родителите скршени од болка, ги полевале со вода (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Дознајте дали несвесно ја уништувате вашата љубовна врска

Igor