ЦЕЦА СЕ ВРАТИ ВО ЖИТОРАЃА: Еве како изгледа куќата во која растела (ФОТО)

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ се врати во родната Житораѓа и поминува време со своето семејство.

Таа со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографии од куќата и од улицата каде секогаш си играла кога била дете.

За оваа нејзина постапка веќе зборуваат нејзините фанови. Очигледно е дека Цеца помогнала во реновирање и луксузно уредување на нејзината куќа од детството.

Таа на инстаграм-стори напиша и дека местото е како магија.

цеца житораѓа
Принтскрин
цеца житораѓа
Принтскрин
цеца житораѓа
Принтскрин

 

цеца житораѓа
Принтскрин

Погледнете го и скапоцениот ѓердан кој Моника Белучи го носеше во Кан.

ВОДИТЕЛКАТА ГО ПОКАЖА СВОЕТО СОВРШЕНО ТЕЛО, и ја израдува машката популација! (ФОТО)

Слични објави

Сека Алексиќ непрепознатлива: Пејачката драстично ослабе (ФОТО)

Еспресо

Манекенката ги оперирала градите? Сите гледале во деколтето на Хајди Клум! (ФОТО)

Igor

КРАЛСКИ ПРАВИЛА ЗА ПАТУВАЊЕ: Двајца наследници никогаш во ист авион!

Igor

Адријан Гаџа „заплива“ во други води : Познатиот пејач има нов бизнис! (ФОТО)

Igor

Зошто Кендал не се чувствува како дел од своето популарно семејство?

Igor

Нејзиниот љубоморен испад стана ВИРАЛЕН ХИТ: БИЈОНСЕ му го прости неверството, но не му го заборави (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

четири × три =

Слични објави

Елтон Џон на работ од смртта

Igor

Миа Костова распали: „Бар коронава по глупоќа да бираше, ќе се спасевме од епидемијава (ФОТО)

Васко Спасоски

Кој хороскопски знак е најопасен шармер?

Igor

Сопругата на Икарди заведува и на крајот на светот (ФОТО)

Igor

ФОТО: За неколку години ќе ја стигне мама: Ќерката на Карлеуша ја следат преку 125.000 луѓе на социјалните мрежи!

Васко Спасоски

Кралицата Летиција не знае да погреши: Еве како се носи овој прекрасен фустан со есенски мотиви! (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian