23.8 C
Скопје
13:17 - 10 август, 2022

Сопругот на Гоца Тржан сака да снима филмови за возрасни: Раша не доби поддршка од пејачката

Пејачката Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ веќе извесно време снимаат сопствено реално шоу „Мојот совршен брак“ каде целата јавност може да види како функционираат двајцата, но во продолжение тие двајца откриваат засега непознати детали за себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)


Така и овој пат Раша ги изненади сите со своето признание кое никој не го очекуваше.

„Имав идеја да снимам филмови за возрасни со мојата пријателка. Гордана не ме поддржува, иако не би имала ништо со тие жени“, рече Раша и додаде:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)

„Мислам дека човек не е лош ако ја има таа желба. Кај нас тоа е секако криминал, но јас би сакал само да го произведам сето тоа“, рече Раша.

Слични објави

Колешката од „Брилјантин“ се прости од Оливија Њутн-Џон: „Јас сум без зборови, последен пат кога зборувавме ми рече…“

Еспресо

Бен Стилер откри дека ја одбил улогата во познатиот филм: „Сè уште ме мачи тоа“

Еспресо

Сте го виделе новиот дом на Бред Пит? 40 милиони долари за вистинска палата

Еспресо

(Фото) Бен Афлек доносе огромна лична одлука откако се ожени со Џенифер Лопез: За каков профит го продава ергенскиот дом?

Еспресо

(Фото) Тејлор Фриц не го освои Вимблдон, но неговата девојка победи меѓу публиката: Која е убавицата што го бодри тенисерот?

Еспресо

Најголемата мистерија на Оливија Њутн Џон: Никогаш не ја дозна вистината за мистериозното исчезнување на поранешната љубов

Еспресо
Се вчитува....