Славниот актер се запушти до непрепознатливост: Фановите се загрижени! (ФОТО)

На овој изглед на актерот Курт Расел никој се нема навикнато. Тој е фотографиран во Лос Анџелес во друштво на сопругата Голди Хоун и синот, а неговиот изглед привлече многу внимание.

Кога се појавија фотографиите, фановите се загрижија, бидејќи изгледа потполно непрепознатливо. Долгата брада и неуредната коса не се издание во кое сме навикнати да го гледаме познатиот актер.

Profimedia

Меѓутоа, се е во ред, а обожавателите можат да здивнат. Сепак на крајот се дозна дека постои добра причина за овој изглед. Всушност, актерот го снима продолжението од филмот „Божиќна хроника“, во кој ја игра улогата на Дедо Мраз.

Поради таа причина тој мора својот изглед да го прилагоди на улогата за да ја долови што повистинито.

Profimedia

Во моментот кога биле фотографирани, тој и неговата сопруга која во првиот дел ја глумеше Баба Мразица, оделе на вечера.

Слични објави

Објавени потресните мемоари на славниот актер во врска со Анџелина Џоли: Таа е ангел, најголем од сите…

Еспресо

Карлеуша без шминка и во мини трико ги почасти фановите со утринско СЕКСИ ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО

Igor

Џоли пијана ѝ се јавила на Анистон да ѝ каже дека Бред Пит ја изневерува

Еспресо

По судењето со Карлеуша, Цеца доби подарок! Ова не го очекуваше! (ФОТО)

Еспресо

Лепа Брена и Саша Поповиќ ја продадоа „Гранд“ и заработија милиони

Igor

Терминатор вежба, Лулу го набљудува – Шварценегер не се дели од своето магаре (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

3 × 3 =

Слични објави

Сопругот на АДЕЛИНА ТАХИРИ фотографиран во друштво на ПОЗНАТА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor

Која е ПРВАТА ТРАНСРОДНА манекенка на Victoria’s Secret? (ФОТО)

Igor

Спејко е најлајкуван маж за ова лето, погледнете зошто (ФОТО)

Igor

Сопствениците на хитот „Señorita“ се бакнуваа на среде улица, а Камила носеше фустан со длабоко деколте! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Академци“ добија женско засилување: Пејачката Ивана Серафимовска е новиот член на групата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ќе ви се допадне: „Јано мори“ во преработка на „Ај Кју“ звучи интересно (ВИДЕО)

Igor