Се е поинаку откако стави силиконски гради: Ова се најжешките фотографии на водителката Елена Стефановска (ФОТО)

Познатата водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска важи за личност која секогаш се обидува да биде во тек со она што е модерно.

Покрај тоа што важи за дама која дефинитивно обраќа внимание на модните парчиња, таа последниве неколку години премногу внимава на својот изглед.

Тоа најдобро се забележува и на фотографиите кои таа ги објавува на социјалните мрежи. Покрај модните, се разбира има и неколку жешки фотки, на кои во преден план се силиконските гради…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Missing vitamin sea #beachtime #beachvibes #beachwear #allblack #islandgirl

A post shared by Elena Stefanovska (@elena_zivotsostil) on

 

View this post on Instagram

 

Days where nothing else matters Pool side chilling… #endlesssummer #tivat #montenegro #bythepoolside

A post shared by Elena Stefanovska (@elena_zivotsostil) on

 

View this post on Instagram

 

Santorini #amazingisland #santorini #greece #tb #summer #summerdress #maxidress #ootd

A post shared by Elena Stefanovska (@elena_zivotsostil) on

Слични објави

Џенифер Анистон искрено за неверството на Бред Пит: Бев во шок!

Еспресо

Маќеата на славните сестри Вилијамс: Нивниот татко ме изгладнуваше мене и синот, немавме ништо! (ФОТО)

Еспресо

Спречете го скапувањето на зелечукот и овошјето во фрижидер

Igor

Ванеса Брајант поднесе тужба против компанијата која е сопственик на хеликоптерот во кој загинаа Коби и Џиџи!

Еспресо

Ниту заштитна маска не го го спречи Бен Афлек да „ужива“ во пороците (ФОТО)

Еспресо

Меланија Трамп му контрира на Доналд! Ги повика Американците да носат маски за да се заштитат од коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

17 + девет =

Слични објави

СЕКОГАШ ЕКСТРЕМНА: Викторија Бекам шета во ДВА БРОЈА ПОГОЛЕМИ ПОТПЕТИЦИ, а нивната боја… (ФОТО)

Igor

БРЗА ВЕЧЕРА: Потпечени тестенини со сирење и компири (РЕЦЕПТ)

Igor

Овие сестри заработуваат милиони продавајќи селотејп за подигнување на градите

Igor

Анастасија Ражнатовиќ го снимаше Новак Ѓоковиќ како „денса“ во диско! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Маргот Роби се пошегува за Мегзит, а Вилијам само нервозно се смееше (ВИДЕО)

Еспресо

Познатата актерка Софија Вергара изгледа како девојка, а ова се нејзините трикови!

Слободен Печат