РЕПРИЗА НА ДРАМАТА: Карлеуша и Тошиќ повторно во криза

Драмата во бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ повторно продолжува, со реприза на една од претходните епизоди кои го привлекоа вниманието на јавноста.

Бројот на луѓе кои таа ги следи вчера се намали од 38 на 37, а со едно обично пребарување може да се забележи дека таа веќе не го следи Душко. Иста е ситуацијата и на неговиот профил на Инстаграм.

Ова не е првпат партнерите да се отследуваат од социјалните мрежи, но по неколку дена да објават дека сè е во ред со нивниот брак.

Нивниот брак е во криза по скандалот со наводната афера меѓу Јелена и фудбалерот Огњен Врањеш. Во меѓувреме, Душко воопшто не се крие дека му се допаѓаат фотографии од естрадните колешки на неговата сопруга. Во случајот со пејачката Катарина Грујиќ, откако многумина забележаа дека ставил „лајк“ на нејзина фотографија, тој го повлече.

Слични објави

Познатата актерка рече „ДА“ по втор пат!

Слободен Печат

ФОТО: Ријана облече чизми какви не сте виделе!

Васко Спасоски

Заборавете на мрзата: 9 вежби по 30 секунди кои ќе го оформат вашето тело (ВИДЕО)

Igor

Која е девојката од хит-серијата „Кралски гамбит“ по која светот полуде?

Васко Спасоски

Меланија Трамп за последен пат традиционално ја пречека божиќната елка во Белата куќа

Еспресо

Фитнес модел чија фигура и изглед нема да остават никого рамнодушен (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

оне + дваесет =

Слични објави

Синот на Џони Деп избегнува да биде во центар на внимание, но папараците се упорни (ФОТО)

Еспресо

Лепа Брена се присети на почетоците на кариерата со „Слатки грех“ и Саша Поповиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Актерката ПРЕСРЕЌНА, дознала дека е бремена во петтата деценија од животот

Igor

Хенри Милер, мудрецот на сексот и неговата муза Бренда Венус

Слободен печат

Фановите на Ванда Икарди во еуфорија: Атрактивната Аргентинка ги почести со нова фотка

Igor

Цеца како Коштана: Сексуалните сцени кои Аркан сакаше да ги скрие (ВИДЕО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian