По шпекулациите за развод Џулија Робертс со сопругот во јавноста: По подолго време заедно на настан (ФОТО)

Актерката Џулија Робертс и нејзиниот сопруг Даниел Модер се појавија заедно на настан кој го организираше актерот Шон Пен, иако холивудската ѕвезда на овие настани обично оди сама.

Џулија и Даниел се во брак веќе 17 години и имаат три деца, а возможно е актерката намерно да го земала со себе сопругот на настанот, за еднаш за секогаш да им се стават крај на шпекулациите дека нивниот брак не функционира и се пред развод.

Фото: Профимедиа

Во оваа прилика aктерката се облекла во многу популарна тренди комбинација, поточно во сако и мини-фустан во црно-зелена боја.

Оваа комбинација е дополнета со црни чорапи, кондури и кошула во истата боја.

Евидентно е дека Џулија не се менува и изгледа сѐ подобро, а овој моден дизајн повторно ја стави во прв план витатата фигура на неодоливата актерка.

Слични објави

Се породи манекенката Катарина Ивановска – се роди Кира (ФОТО)

Igor

Какви здолништа се „маст хев“ за оваа есен (ФОТО)

Igor

Вкусна и брза салата од боранија (РЕЦЕПТ)

Igor

Новата песна „Јави се“ на Мите Стоилков, ќе ви разбуди љубовни спомени! (ВИДЕО)

Igor

Дивна Пешиќ Грозданов: Во Македонија постои менталитет на завист, особено ако некој е поуспешен од друг! (ФОТО)

Еспресо

Кристина Мандарина пере луксузни автомобили – Ги сакам овие ѕверки (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

3 × 4 =

Слични објави

Ќерката на Џенифер Лопез по стапките на родителите

Igor

Џеј Ло полугола на Супербол настапи со ќерка ѝ: Нејзиниот настап оценет како провокација на Трамп (ВИДЕО)

Еспресо

Оптичка илузија или реалност? Највпечатливите на црвениот тепих во Лондон (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Пензионерка (80) јавно го опишува првиот секс со својот 35-годишен дечко: Утредента не можев да се движам! (ВИДЕО)

Еспресо

Се појави во овој мантил и го УКРАДЕ целото внимание! (ФОТО)

Igor

ЉУБОВ, ПРИЈАТЕЛСТВО ИЛИ НИШТО? Препознајте навреме кон што води вашиот однос

Igor