Пејачката Вики Миљковиќ купила луксузен стан, а за еден детаљ во него ќе даде дури 10.000 евра! (ФОТО)

Српската пејачка Вики Миљковиќ купила стан во една лускузна белградска населба, а сега планира да го „среди“ по свој вкус.

Вики во станот ќе „вгради“ камин во дневната соба кој ќе изнесува 10.000 евра. Веќе избрале модел од еден шведски производител и истиот тој ќе биде вграден во ѕидот. Мајсторите треба да почнат со работа следната недела, а Вики решила да не штеди кога е во прашање средување на станот.

Таа со сопругот пред година дена пазариле луксузен стан, а сега решиле потполно да го реновираат – изјавил извор близок на пејачката.

 

View this post on Instagram

 

#vikimiljkovic❤️❤️ @zvezdegranda @milena_bojic_atelier @nosugarfashionstudio

A post shared by Viki Miljkovic (@viki_miljkovic) on

Слични објави

Необична глетка: Навивачите изнајмиле кранови за да ја гледаат трката (ВИДЕО)

Еспресо

Фановите загрижени: Познатата пејачка ИСЧЕЗНАЛА?

Igor

ДУА ЛИПА ја покажа картата на некогашната Голема Илирија (ВИДЕО)

Igor

Исхраната на Џејсон Стејтам го довела овој јутјубер до корисно сознание! (ВИДЕО)

Еспресо

Со оваа диета ослабев 17 килограми: Ана Бекута ја откри тајната на својот нов изглед! (ФОТО)

Васко Спасоски

По Џенифер Анистон и Метју Пери се приклучи на Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × 1 =

Слични објави

Дејвид Ковердејл во свој стил: Објави песна „Coronavirus blues“, па му испрати „важна“ порака на вирусот! (ВИДЕО)

Еспресо

Никогаш нема да погодите што се наоѓаше во чантата на младата актерка! (ФОТО)

Еспресо

ПЕЈАЧКАТА РЕДОВНА КАЈ БАЈАЧКИ: Поради црна магија ѝ се распаѓа бракот и не може да ослабне

Igor

Морам сама да ја мијам косата – Сузана Манчиќ во изолација сними видео со кое ја разлути јавноста (ВИДЕО)

Еспресо

Фановите во шок: Што и се случило со лицето? Изгледа така пластично!

Igor

Видео хороскоп за 8 јули 2019, понеделник

Igor