Не тагуваше долго: Ријана веќе има ново момче?

Само една недела откако раскина со Хасан Џамел, со кого беше во врска три години, странските таблоиди јавуваат дека Ријана има ново момче.

Profimedia

Иако никој не очекуваше, пејачката веднаш „тргна напред“ на љубовно поле. Таа е видена со познатиот рапер A$AП Роки, а извори тврдат дека една ноќ поминале заедно во хотелска соба во Њујорк.

instagram

Ријана уште не се огласи во врска со веста која одекна во јавноста, но тоа и не е невообичаено, бидејќи пејачката не сака нејзиниот приватен живот да се експонира во медиумите.

Ријана веќе се појавуваше во спотот на A$AП Роки „Fashion Killa“, а со него се познава од 2013 година.

instagram

Роки бил во љубовна врска со многу познати ѕвезди, меѓу кои и Кајли Џенер, Рита Ора и Иги Азалеја и секако со Кендал Џенер, поради која се скара со Кајли и направи „неред“ во семејството Кардашијан.

 

Слични објави

И пречи што во Сплит нема лифтови: Плус сајз модел со жешки фотки од Хрватска (ФОТО)

Igor

БИ ГИ ПРОДАЛЕ ЛИ ЗА ТОЛКАВА СУМА? Колку чини разоткривањето на Беквалац и Карлеуша?

Igor

ПРЕЖИВЕА АГОНИЈА, ГО ИЗГУБИ БЕБЕТО, а сега актерката е пак бремена на 43 години

Igor

Бекамови 21 година во брак: Се изневеруваат, па сè заташкуваат, а на крај остануваат заедно

Еспресо

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

СИТЕ ДАМИ ОД СЕМЕЈСТВОТО ВЕРГАРА: Толку личат една на друга, а нивниот живот е бележан со голема трагедија (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

дваесет − четиринаесет =

Слични објави

Нов виц на Андрија Милошевиќ: Ќе заборавите на коронавирусот и на сè (ВИДЕО)

Еспресо

Ти веќе не си мое дете: Анабела јавно се откажа од ќерката Луна! (ФОТО)

Еспресо

„Ме тераше да носам фустани од жена му“: Џенифер Анистон го нарече свиња сексуалниот предатор од Холивуд (ФОТО)

Igor

Вака го правеле и пред 50 години! Рецепт за кремаст и сочен сутлиаш!

Igor

Ова не го прават ни шеиците! Сораја ги „полеваше“ со пари пејачите на нејзиниот роденден (ВИДЕО)

Igor

ЖИВОТНА ДРАМА НА ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА: Ѝ се слошило и го изгубила видот

Igor