Мадона повторно провоцира: Музичката ѕвезда во проѕирна долна облека! (ФОТО)

Мадона многупати досега ги шокирала луѓето ширум светот, а тоа го направи и овојпат. Имено, музичката ѕвезда објави провокативна фотографија на која позира во минијатурна танга и проѕирен градник.

Мадона исто така имала и порака за сите оние кое се почуствувале навредени од фотографијата која ја објавила.

– Моментална гардероба… А, за вас кој на било кој начин сте навредени од фотографијата, сакам да ви кажам успешно дипломирав на Универзитетот „Ме за*оле“. Ви благодарам што дојдовте на мојата церемонија на дипломирање. Класа 2020 – напишала Мадона.

Слични објави

Слаткар ќе стане татко: Сања Николиќ е бремена

Слободен печат

Кун од ДВА БОНА заљубен до уши! Погледнете како изгледа неговата девојка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пристигна новиот член во семејството Бекам (ФОТО)

Еспресо

Николина Пишек со апел до хрватската Влада: Откажете се од распаднатите авиони, дајте ги парите во Петриња и Сисак!

Васко Спасоски

Аделина Тахири сподели интимни моменти со нејзиниот сопруг (ВИДЕО)

Igor

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Еспресо

Остави Коментар