Louis Vuitton ранец од 10.000 долари

Нашата денешна тема на разговор е скромен ранец, кој доколку не прашате, веќе не е популарен само меѓу учениците…

Овој аксесоар е социјално прифатен во сите слоеви на модерниот круг, бидејќи ни нуди стил и комфор во еден производ. Доколку неодамна сте посетиле некој Louis Vuitton бутик, тогаш дефинитивно сте фрлиле поглед на новата линија на Louis Vuitton, која го содржи мамутскиот ранец за кој ви зборуваме.

Со цена од монструозни 10.000 долари, овој ранец е направен од сив фелц и дефинитивно се вклопува во естетиката на целата колекција. Нормално, славниот монограм дезен на брендот се наоѓа на ова парче опрема, давајки му ја стилска и екстравагантна вибрација.

Со изобилство на џебови и гломазни ремени за носење, овој ранец има и дополнително копче кое ќе се погрижи тој да остане затворен.

Дали тоа ја оправдува цената?

Слични објави

Макарони со спанаќ и сусам

Igor

ДАМА СО СТИЛ: Ова се модните додатоци кои секогаш ви се потребни

Igor

Бетмен Велит ќе стане татко: Водителката Анастасија од Алфа е бремена! (ФОТО)

Еспресо

НЕМАШЕ СРЦЕВА АКТИВНОСТ: Алек Болдвин и сопругата го изгубија петтото дете

Igor

Северина ја отвори душата: „Сè уште бирам луѓе по душа, не по професија, по статус или по пари…“

Еспресо

ЈА ОБОЖАВАВМЕ ФИБИ, но актерката поради тоа добила сериозно здравствено нарушување

Igor

Остави Коментар

четири × три =

Слични објави

САКАТЕ ЖИВОТЕН СОВЕТ? Прашајте личност родена во ОВОЈ хороскопски знак

Igor

Префинета чоколадна мус торта

Igor

Овие ѕвезди годинава ќе влезат во шестата деценија! (ФОТО)

Слободен Печат

Хороскопски знаци со најголем талент за лажење

Igor

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО)

Igor

„Скопје убави нозе те газат“: Модна писта или пешачки, по оваа црнокоса девојка сите „фрлија“ поглед (ФОТО)

Igor