21.8 C
Скопје
01:54 - 16 јули, 2024

Louis Vuitton ранец од 10.000 долари

Нашата денешна тема на разговор е скромен ранец, кој доколку не прашате, веќе не е популарен само меѓу учениците…

Овој аксесоар е социјално прифатен во сите слоеви на модерниот круг, бидејќи ни нуди стил и комфор во еден производ. Доколку неодамна сте посетиле некој Louis Vuitton бутик, тогаш дефинитивно сте фрлиле поглед на новата линија на Louis Vuitton, која го содржи мамутскиот ранец за кој ви зборуваме.

Со цена од монструозни 10.000 долари, овој ранец е направен од сив фелц и дефинитивно се вклопува во естетиката на целата колекција. Нормално, славниот монограм дезен на брендот се наоѓа на ова парче опрема, давајки му ја стилска и екстравагантна вибрација.

Со изобилство на џебови и гломазни ремени за носење, овој ранец има и дополнително копче кое ќе се погрижи тој да остане затворен.

Дали тоа ја оправдува цената?

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....