24.8 C
Скопје
19:53 - 28 септември, 2023

Карлеуша возврати: Ни таа веќе не го следи Тошиќ

Откако Душко Тошиќ ја отследи својата сопруга Јелена Карлеуша на Инстаграм, пејачката му го возврати ударот на ист начин, во рок од помалку од 24 часа.

Ваквата постапка на сопружниците предизвика шпекулации дека нивниот брак се распаѓа. Сепак, овие озборувања во јавноста траат подолго време, уште од јануари. Досега неколкупати беа демантирани од Јелена.

Последен пат заедно се видени на погребот на Дивна Карлеуша на почетокот на март оваа година.

Слични објави

Замина легендата на британскиот филм, Мајкл Гамбон ќе го памтиме по улогата на мудрецот во „Хари Потер“

еспресо

„Свадбена забава на прасето Пепа“: Кети Пери се приклучува на актерскиот тим на популарната анимирана серија

Еспресо

Нокаут и Брејк ја носат својата акустична магија во Македонската Филхармонија

Еспресо

(Фото) Анџелина Џоли поаѓа во нова насока поради децата: „Ова е потфат на самохрана мајка, децата ме научија да живеам поинаку“

Еспресо

(Фото) Селена Гомез во суперсекси издание „уловена“ во Париз: На средба со Бруклин Бекам

Еспресо

Шер го организирала киднапирањето на синот: Само за да не се смири со снаата, но завршил на клиника за рехабилитација

Еспресо
Се вчитува....