36.8 C
Скопје
16:24 - 18 јуни, 2024

„Имаше проблеми, но не се жалеше“: Познатата пејачка откри што ѝ рекол Зоки Шумадинац во нивниот последен разговор

Поранешниот учесник во реалните шоуа и пејач Зоки Шумадинац почина на 49-годишна возраст.

Веста за неговата ненадејна смрт шокираше многумина, а сега се огласи и неговата блиска пријателка, пејачката Сашка Каран.

„Во шок сум, што да кажам? Имаше проблеми, но не се жалеше. Секогаш беше насмеан, полн со шеги“, изјави Сашка за српско „Еспресо“ и додаде:

„Пред еден месец ме повика на некој проект, не замоли да влеземе заедно во реално шоу, се смеевме и се шегувавме и денес ја слушам таа одвратна вест, многу ми е жал. Тој беше човек со момчешко срце без злоба, полн со оптимизам и позитивна енергија. Јас сум многу тажна“.

Слични објави

(Фото) Елена Стојановска стана балерина: Водителката играше во претстава во НОБ

Еспресо

(Видео) Јелена Ѓоковиќ направи роденденска журка до зори, а потоа падна во прегратките на Новак

Еспресо

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Еспресо

Почина Стојан Андов (89) – првиот претседател на Собранието на независна Македонија

еспресо

Џенифер Лопез на одмор во Италија со Бен Афлек: Пејачката сака да го спаси бракот

еспресо

Цеца одбруси на прашање за партнер: „А што мислиш, зошто сум сама?!“

еспресо
Се вчитува....