25.8 C
Скопје
22:10 - 12 јуни, 2024

(Фото) Милица Тодоровиќ се соблече: Го батали дечкото и го покажа згодното тело во бикини!

Пејачката Милица Тодоровиќ неодамна го привлече вниманието на медиумите поради своето ново момче. Таа не зборуваше премногу за новата врска, но затоа по само неколку месеци потврди дека раскинале.

Сега на социјалните мрежи откри дека не е тажна поради раскинувањето, туку ужива со својата пријателка со која замина на одмор.

Милица реши да го покаже нејзиниот избор на бикини за на плажа, но и како изгледа кога ќе се соблече.

Слични објави

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо
Се вчитува....