Горд татко! Јован Јованов ја покажа ќерката Малеа! (ФОТО)

Познтиот композитор Јован Јованов веќе осум години ужива во улогата на татко на малечката Малеа.

Тој ретко објавува фотографија од својата мала наследничка, но вчера тој одлучи да направи преседан и на Инстаграм ја покажа Малеа која што позираше во костим за Ноќ на вештерките.

Фото: Инстаграм
Инаку, Јован веќе неколку години живее во Торонто со сопругата и ќерката, а во една прилика изјави дека тој и неговото семејство, особено малата Малеа, одлично се приспособила на тамошниот живот.

Слични објави

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Igor

Единствено доживување во „најинстаграмскиот“ хотел на светот

Еспресо

Дознајте дали несвесно ја уништувате вашата љубовна врска

Igor

Ова е „Најслабата куќа“ во светот, ѕирнете во нејзината внатрешност (ФОТО)

Еспресо

Есенски десерт со јаболка и чоколада

Igor

ЖЕШКАТА КАРЛЕУША БЕЗ ГРАДНИК ВО ЛИФТ: Видео кое сите го гледаат по два пати!

Igor

Остави Коментар

два × 3 =

Слични објави

Мерил Стрип го продава станот во Њујорк за 18 милиони евра, погледнете како изгледа (ВИДЕО)

Igor

Божји очи: Феномен што може да се види само во Бугарија (ФОТО)

Еспресо

Детали од животот на Џесика Алба: Работи кои сигурно не сте ги знаеле за познатата актерка! (ВИДЕО)

Еспресо

МЕЛАНИЈА БЕЗ ГРАДНИК: Првата дама уништена од брутални коментари (ВИДЕО)

Igor

Рај за авантуристите: Ова е најубавиот природен базен на светот! (ФОТО)

Еспресо

Одржан првиот концерт во чест на култните ЕКВ, роден Џејмс Блант и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо