ФОТО|Тамара Тодевска повторно изненади со уникатна тетоважа!

Пејачката Тамара Тодевска пред некоја недела привлече огромно внимание кога на своите ребра ги истетовира стиховите од македонската химна, кои ги помеша за време на настан во Американската амбасада.

Но, Тамара очигледно обожава да се тетовира, па повторно се почасти со уникатна тетоважа во своето омилено студио.

Погледнете ја новата тетоважа на Тамара:

Слични објави

Таа е најмоќната инфлуенсерка (33) во светот и носи чанта од 432.000 долари!

Васко Спасоски

Доаѓаат топли денови, употребете го овој трик за шминкање за да изгледате свежо цел ден

Igor

Ана Николиќ е навистина згодна откако ослабе, но погледнете ја нејзината мајка во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сопругата на српски фудбалер се јави од Италија: Децата не сум ги видела 15 дена, а вие сте… (ФОТО)

Васко Спасоски

Славниот фудбалер се разведува поради девојка ВРСНИЧКА СО ЌЕРКА МУ

Igor

ФОТО| Очајната домаќинка на слобода: Фелисити Хафман правеше тест за коронавирусот преку брис од автомобилот

Еспресо

Остави Коментар

пет × 5 =

Слични објави

На Раста му е продолжен притворот: Уште еден месец зад решетки!

Милена Ризовска

Погледнете ексклузивни снимки: Елена Велевска во новиот спот како Моника Белучи (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ФОТО: Запознајте ја Ивана Битолкоска, битолчанката која го одзема здивот на секој маж во нашата земја!

Васко Спасоски

ЗА ФИТ ТЕЛО: 4-минутни вежби кои заменуваат еден час вежбање во теретана (ВИДЕО)

Igor

Кејти Холмс прозборе што преживувала по разводот од Том Круз

Еспресо

Им пркоси на критичарите: Џесика Алба во сандали од кои жените не се одвојуваат! (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian