-5.2 C
Скопје
01:03 - 26 јануари, 2022

(ФОТО) СЛАТКАР НА „NETFLIX“: Раперот на својот инстаграм – профил сподели прекрасна вест

Раперот Марко Маринковиќ – Слаткар попознат под сценското име Слаткаристика на својот инстаграм – профил сподели прекрасна вест.

„Две мои песни се дел од официјалниот саундтрак на филмот „Сестри“. Филмот можете да го гледате на Нетфликс, а ако сакате во кино, игра во Милениум“, стои во описот на објавата проследена со фотографија од официјалниот постер на филмот.

По објавата следеше лавина од коментари и честитки, кои му ги упатија бројните фанови на раперот, како и голем број соработници, колеги и пријатели.

„СЕСТРИ“ НА ДИНА ДУМА Е НА НЕТФЛИКС: Првиот македонски филм на најголемата стриминг платформа

 

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....