Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете (ФОТО)

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. 

Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две фотографии, едната каде бебе и лежи на градите, додека Енрике и го бакнува челото, а другата каде позира сама со бебето.

И двајцата родители имаат ист опис на фотографиите, на кои пишува – „Моето сонце, 30 јануари 2020 година“.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Ана и Енрике имаат уште две деца заедно, двегодишните близнаци Никола и Луси.

Името на новородената ќеркичка и натаму не е и е познато на јавноста. 

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Слични објави

Ужасна исповед на актерката: Јас сум виновна што син ми е во шок-соба!

Igor

По бизарните слики, Мајли Сајрус овој пат ја покажа брадавицата во Њујорк! (ФОТО)

Васко Спасоски

Вреди милиони долари: Ѕирнете во вилата на славниот Доктор Фил (ФОТО)

Васко Спасоски

Срамота на доделувањето на Оскарите: Гледачите лути бидејќи никој не се сети на Лук Пери

Еспресо

Адријан Гаџа „заплива“ во други води : Познатиот пејач има нов бизнис! (ФОТО)

Igor

Ја тргна Бела Хадид од тронот – Ова е најубавата жена во светот! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × два =

Слични објави

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Што МОРА да пробате ако сте на Халкидики или во Кавала

Igor

Шерон Стоун на 62 години позираше за „Вог“ и ја шокираше јавноста: Се допишувам со разни чудаци и затвореници (ВИДЕО)

Еспресо

ЛЕЖЕРНО ИЗДАНИЕ: Сите се вртеа по Синди и Каја во Њујорк (ФОТО)

Igor

Новиот спот на „Рамштајн“ предизвика бурни реакции кај публиката

Igor

Поранешниот спортист го промени полот и сега е една од најуспешните жени. Нејзиниот дом од 3,5 милиони изгледа како од бајка! (ФОТО)

Васко Спасоски