Емилија Кларк како модна инспирација (ФОТО)

Британската глумица Емилија Кларк, која светската слава ја стекна со улогата на Даенерис Таргариен во серијата „Игра на тронови“, последниве денови грижливо го промовира новиот филмски проект, комедијата „Последниот Божиќ“, а при гостувањето во телевизиските емисии имаше можност да покаже бројни импресивни модни комбинации.

Погледнете некои што можат да ви послужат како инспирација.

 

Слични објави

Актерката Нина Деан е бремена: Пресреќна сум, никогаш не ми било вака! (ФОТО)

Васко Спасоски

Време е за предимензионирани џемпери: Шест идеи како да го носите омиленото парче облека (ФОТО)

Igor

Официјално: Откажана Евровизија 2020 поради коронавирусот!

Еспресо

ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА НА ОНКОЛОГИЈА: Марија не се одделува од нејзе

Igor

Денеска и официјално: Аца Лукас и Соња Вуксановиќ се разведоа (ФОТО)

Igor

Модната колекција на Divaio пролет-лето 2019, наменета за мажи со стил

Igor

Остави Коментар

13 − 7 =

Слични објави

ВООПШТО НЕ Е ЕВТИНО: Колку чини кришката леб која ја појадува Викторија Бекам (ФОТО)

Еспресо

Хороскоп за 03 септември 2019, вторник (ВИДЕО)

Igor

Се појави интервју од 1998 година: Џенифер Лопез БЕСРАМНО ги коментира колешките

Igor

Тамара Тодевска меѓу шесте силни жени од регионот кои прават промени

Еспресо

Работен ден од соништата: Ќе се воодушевите кога ќе видите со кого Арнолд Шварценегер дојде во канцеларија (ВИДЕО)

Еспресо

Дознајте дали несвесно ја уништувате вашата љубовна врска

Igor