24.8 C
Скопје
10:33 - 15 јуни, 2024

Џеј Ло е секси и кога игра дома по тренерки (ВИДЕО)

Џенифер Лопез и во тренерки, боса по дома успеа да ги магепса нејзините фанови со своето џускање. За само неколку часа видеото кое го објави нејзиниот вереник бејзбол играчот Алекс Родригез има повеќе од милион прегледи на Инстаграм.

Слични објави

Трагедија, почина црногорскиот голман Матија Шаркиќ: Му се слошило во станот во Будва

еспресо

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо
Се вчитува....