Дали ќе ги препознаете овие две преслатки дечиња? (ФОТО)

Децата на познатите се постојано во центарот на вниманието, па така и овие…

Мајка им е една од најуспешните пејачки на балканот и пошироко. Девојчето сега гради кариера како успешна пејачка по стапките на мајка си, а синот е успешен боксер и наскоро ќе се жени за својата бремена вереница.

Погледнете за кого станува збор:

Instagram

Да, токму така. Станува збор за Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзините две деца, Анастасија и Вељко. Оваа фотографија е направена во далечната 1999 година, а еве ги нив денес.

View this post on Instagram

Moje blago❤️❤️❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Слични објави

Пејачката е трудна, но не сака брак?

Igor

Градот на анархијата и мирот: Во Ауровил нема политика, закони, ниту религија… (ФОТО)

Еспресо

Кучето се обидело да пие вода од тоалетот, па му се случило најсмешната незгода! (ВИДЕО)

Еспресо

Пет најчести грешки при употребата на кондоми

Igor

Дневен хороскоп 20.09.2019 петок

Igor

УШТЕ ЕДЕН МУЗИЧКИ СКАНДАЛ: И „Shallow“ е плагијат!?

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет − 8 =

Слични објави

Возачот не смее ништо до допре со гола рака: Џеј Ло е во паника поради коронавирусот, а ова е доказ за тоа! (ФОТО)

Еспресо

ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Групата „АБА“ се враќа на сцената, Бени Андерсон најави нов албум за оваа година! (ВИДЕО)

Еспресо

Сораја се пофали со торбите, фановите видоа нешто друго: „Градите ти се поголеми од главата“ (ФОТО)

Igor

Карлеуша по повод озборувањата за развод: Зло, омраза и љубомора!

Igor

„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Igor

Кралицата четири часа разговарала со принцот Хари: Му забранила една работа и му кажала зборови од кои се наежил

Еспресо