Бритни Спирс се пријави во ментална болница

Веста дека Бритни е сместена во институција за ментално здравје ги шокираше нејзините фанови низ целиот свет.

Минатата недела таа самата се пријавила во ваква установа, со објаснување дека секој треба да се грижи за себе. Таму ќе остане триесет денови.

На пејачката многу ѝ дошле непријатните настани во врска со нејзиниот татко, кој е опериран поради пукање на дебелото црево. Тој сè уште е сопственик на целиот нејзин имот, веќе цела деценија, откако Бритни имаше нервен слом.

Настаните од приватниот живот, како и притисокот на славата која ја стекна уште од млади години, често биле проблем за пејачката. Затоа таа решила да си даде време и да одмори во институција каде ќе се грижат за нејзиното ментално здравје.

Слични објави

Шерон Стоун на 62 години позираше за „Вог“ и ја шокираше јавноста: Се допишувам со разни чудаци и затвореници (ВИДЕО)

Еспресо

Линдзи Лохан по 12 години објави тизер за новата песна и порача: Се вратив! (ВИДЕО)

Еспресо

Нивес Целзиус ја покажа тетоважата на интимно место: Нејзините фанови постојано „зумираат“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Во пресрет на Оскарите: Објавени номинациите за најлош филм на годината! (ВИДЕО)

Еспресо

Зошто не ги покрила со косата? Розга настапуваше со фластери на ушите! (ФОТО)

Еспресо

Ученичка му дофрли на Хари дека е згоден, неговата реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

шест − 3 =

Слични објави

Првпат во историјата Италијански „Вог“ со бела насловна: Белата боја не е предавање, туку празен лист што чека да биде испишан

Еспресо

Продолжете си го животниот век: Мед и вода, комбинација која спасува живот

Еспресо

Подобро од сладолед: Ледени колачиња од банана без лактоза (РЕЦЕПТ)

Igor

Градник не и треба: Луна Џогани во црвен фустан со деколте до папок (ВИДЕО)

Igor

Ќе ви биде на „рипит“: Слушнете ја „Љубов си ти“, посветена на кучето Арон од Богданци! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе сакате да го погледнете повеќепати: Најзгодната српска пејачка Милица Павловиќ сними провокативен спот (ВИДЕО)

Васко Спасоски