3.8 C
Скопје
18:50 - 5 декември, 2023

Јована Јеремиќ има нов дечко: Скандалозната водителка во љубов со 14 години постар господин

Јована Јеремиќ

Јована Јеремиќ, водителката на утринската програма на српската телевизија Пинк, од неодамна е повторно вљубена.

Таа го крие идентитетот на својот партнер, но често истакнува дека од него добива скапи подароци и прекрасни знаци на внимание.

Водителката сега реши да открие барем малку од својата приватност, па сподели дека богатиот господин е 14 години постар од неа.

Јована Јеремиќ / Фото: Инстаграм/Јована Јеремиќ

Јеремиќ денеска отиде на свадбата на синот на нејзиниот избраник.

„Така е… Одам на свадба на син на господин кој ми е многу важен во животот! Тој е 14 години постар од мене и конечно можам да кажам дека имам партнер. Засега не сакам јавно да зборувам за тоа, тоа е мое право. Кога сакам некого, тој е центарот на мојот свет и универзум. Досега покажа колку е добар со мене… Се грижи за мене и покажува колку се грижи. Сите мажи пред него беа слабичи… Ова е тој, вистинскиот. Досега не сум имала посилен маж од мене“, откри водителката во емисијата „Премиера“.

Јована Јеремиќ за тајните преговори со Жељко: „Срамота е ѕвезда како мене да вози автомобил од две илјади евра“

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....