Анастасија Ражнатовиќ има љубовни проблеми?

Српските медиуми шпекулираат дека Анастасија Ражнатовиќ раскинала со момчето со кого неодамна почна да живее заедно.

Иако засега нема официјални информации, медиумите и фановите до овој заклучок дошле поради нејзините објави на Инстаграм.

Младата пејачка прво објавила графикон на кој покажува колку ги цениме работите во животот додека ги имаме, а колку откако ќе ги изгубиме.

Потоа објавила и фотографија со текст од синглот на Леди Гага: „Запомни ме како љубовник кој никогаш нема да го заборавиш“.

View this post on Instagram

Remember me as the lover you’ll never forget..

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Слични објави

Уапсени тројца мажи вмешани во смртта на познатиот рапер

Igor

Херман Хесе: Парите не се ништо, моќта не е ништо, убавината не е ништо, среќата секогаш е таму каде што некој знае да сака!

Еспресо

Почина сопругата на Џон Траволта: Кели Престон ја изгуби битката

Еспресо

Станија се соблече гола, па објави фотографија на која непознат маж ја држи за рака, а како коментар напиша: „Киднапирана“ (ФОТО)

Помирување со Џенифер Анистон? Бред Пит конечно јавно одговори!

Igor

„Изгледа како да е под дејство на наркотици” – Познатиот рапер едвај го држел микрофонот, се тркалал по сцената (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

тринаесет − оне =

Слични објави

ЏОРЏ КЛУНИ воодушевен од своите преслатки БЛИЗНАЦИ: На само 2 години знаат нешто што јас се уште не сум го научил

Igor

Марија Шерифовиќ се соблече во купачи: Цел интернет зборува за ова!

Igor

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Еспресо

Криси Тајген без „влакна на јазикот“ му упати порака на американскиот потпретседател! (ФОТО)

Еспресо

Старлетата Драгана Спасовска едвај ги задржа градите во летната кошула (ФОТО)

Igor

Цеца го одврза ќесето: Еве колку се потроши за свадбата на синот

Igor