Александра Пријовиќ го откри идентитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Музичката ѕвезда Александра Пријовиќ присуствуваше на доделувањето на наградите МАC во Белград, а со својата комбинација ги воодушеви сите.

Пријовиќ се одлучи за краток фустан со необичен дизајн, кој одлично и прилегаше, додека косата ја пушти преку рамениците. Таа на оваа манифестација беше наградена во категоријата најдобра фолк-нумера, односно за нејзината песна „Богата сиротиња“.

На прашањето дали ќе сними дует со Лепа Брена, се надврзало уште едно прашање за учеството на нејзиниот сопруг во некој од нејзините спотови во иднина.

Фото: Принтскрин

– Филип се појави во спот, само тоа никој не го знае. Не се гледа дека е тој во спотот за „Тестамент“ и „Место злочина“ – открила Пријовиќ.

Фото: Инстаграм

Да потсетиме, во спотот „Место злочина“ се појавува непознат маж кој ја брка пејачката, па дури и ја дави за врат. Никој досега не знаеше дека станува збор за сопругот на Александра, Филип Живојиновиќ.

 

Слични објави

Во екот на коронавирусот Џулија Робертс го исфрли сопругот на улица

Еспресо

Tинејџери го слушале албумот на „Џудас прист“, па пукале во себе: Песната им кажала да се убијат?

Еспресо

Се смирија Бред Пит и Џенифер Анистон

Еспресо

Поранешната мисица Маја Глигоровска и на +40 години изгледа како „авион“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Мила Јовович исплашена за здравјето на нејзината ќеркичка: Со денови сме во болница

Еспресо

Mетју Пери од „Пријатели“ раскина со 21 година помладата девојка

Еспресо

Остави Коментар

пет + 2 =

Слични објави

Славниот актер по кој жените лудуваа, стана татко по втор пат на 65 години! (ФОТО)

Еспресо

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на MAC во Белград (ФОТО)

Васко Спасоски

ЦЕЦА СЕ ВРАТИ ВО ЖИТОРАЃА: Еве како изгледа куќата во која растела (ФОТО)

Igor

Скандал во Бољшој театарот: Бараат и по 50.000 долари, а кладилниците ги одредуваат улогите!

Igor

Ванеса Брајант поднесе тужба против компанијата која е сопственик на хеликоптерот во кој загинаа Коби и Џиџи!

Еспресо

Кејт Мидлтон носи преслатки обетки кои воопшто не се скапи и најверојатно се бижутерија (ВИДЕО)

Еспресо