Актерката Нина Деан е бремена: Пресреќна сум, никогаш не ми било вака! (ФОТО)

Актерката, кореографка и танчарка Нина Деан (29) ужива во бременоста.

Таа и нејзиниот партнер Мартин својот прв наследник или наследничка го очекуваат напролет, а убавата трудница ги израдува свите следбеници на Инстаграм со фотографија од својот труднички стомак.

– „Безусловно“, кратко порача идната мајка во опсиот на споделената фотографија, на која се гледа срце нацртано со кармин на нејзиниот стомак.

 

View this post on Instagram

 

——————- unconditional ❤️ ——————-

A post shared by Nina Dean (@ninadean) on


– Пресреќна сум. Никогаш не ми било вака и сигурна сум дека Мартин се појави за да го нацртаме и затвориме кругот заедно. Не се раздвојуваме, се смеееме, се сакаме, едноставно, знаеме дека сме еден за друг и тука нема некоја филозофија. Среќата нè одбра нас, а и ние неа. Бебето само е потврда дека нештата се таму каде што им е местото – изјави Нина за медиумите.

Слични објави

Божествената ШАРЛИЗ ТЕРОН открива како треба да изгледа нејзиниот ИДЕАЛЕН МАЖ

Igor

Што е јапонски маникир и зошто морате да го пробате?

Еспресо

Синди Крафорд доби наследничка: Ќерката Каја почна да гради модна кариера – погледнете ја како изгледа (ФОТО)

Igor

Ле­бот ни­ко­гаш не ос­та­вај­те го да стои во ќесе

Igor

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

14 − 8 =

Слични објави

Дознајте кој лик сте од омилените божиќни филмови според вашиот хороскопски знак!

Слободен Печат

ВРТОГЛАВИ ХОНОРАРИ! Еве колку ЗАРАБОТИЛЕ српските естрадни ѕвезди летово

Igor

Треба ли да чувствувате вина доколку сакате да имате секс на првиот состанок?

Igor

Старлетите ги закопаа секирите: Повторно се блиски другарки

Igor

За добар сон! Манекенката Бојана Нушкова објави фотка во танга-бикини (ФОТО)

Igor

Меган Маркл стана глагол! Дали и вие меганмаркелизирате некого?

Еспресо