14.8 C
Скопје
10:14 - 2 јуни, 2023

За да победи на натпревар вградила микрочип во задникот: Постапката чинела повеќе од 810 фунти, а резултатите се очекува да траат шест месеци

На манекенката Керол Лекер и вградиле микрочип „Beauty Chip“ во задникот за да и даде дополнителен волумен.

На оваа екстремна процедура се одлучила за да се обиде да ја освои популарната бразилска титула „Miss BumBum“, во изборот каде се избираат најсекси задникот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carolina Lekker (@carollekker_)

Хормонскиот имплант го ослободува синтетичкиот хормон гестринон, добиен од тестостерон, за кој се верува дека ја намалува количината на маснотии во телото, вклучувајќи го и целулитот, ја зголемува чистата маса и го зголемува либидото.

Откако ќе се инсталира чипот, местото подоцна се чисти и шие. Постапката чинела повеќе од 810 фунти и траела 30 минути, а резултатите се очекува да траат шест месеци.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carolina Lekker (@carollekker_)

Слични објави

Попоски: Дождовите продолжуваат, невреме и услови за поројни поплави

Еспресо

(Фото) Дева Касел во суперсекси издание снима спот за Долче и Габана: Неверојатно личи на мајка ѝ Моника Белучи

Еспресо

Славчо Попоски со летна прогноза: Еве какви ќе бидат јуни, јули и август

Еспресо

Славчо Попоски најавува големо невреме и интензивни врнежи, еве кога

Еспресо

(Видео) Кучево е луто на газдарицата зашто доби сестра: Хит на социјалните мрежи, не го пропуштајте!

Еспресо

(Фото) Ева Лонгорија пак блесна на црвениот тепих во секси фустан: Длабоко деколте и шлиц до бутот

Еспресо
Се вчитува....