По свадбата: Хајди го соблече бикинито и ги „сончаше“ новите СИЛИКОНИ? (ФОТО)

Иако германската манекенка Хајди Клум (46) често ги покажува голите гради, најмногу поради работата, изгледа дека со текот на годините тие стануваат сè побујни.

Profimedia

Манекенката во 2012 година се најде на листата на сопственички на најубави природни гради, но уште во 2017 година почна да се шушка за нејзиното сè побујно деколте.

Profimedia

Објективот ја фатил Хајди како ужива на плажата со сопругоt Том Каулиц (29) во италијанскиот град Капри по нивното раскошна венчавка.

Profimedia

И додека таа зборува дека се плаши да оди под нож, нејзините фанови на социјалните мрежи пишуваат дека таа сепак не ѝ одолеала на пластичната хирургија.

Profimedia

Слични објави

Научниците предупредуваат: Половина од песочните плажи во светот може да исчезнат до 2100 година

Еспресо

ЗАПОЗНАЈТЕ ГО СУПЕР ЗГОДНИОТ ПЕЈАЧ, син на пратеничка во македонското Собрание (ФОТО)

Igor

Саудискиот принц сака да го купи Манчестер јунајтед, а во меѓувреме флертува со Линдзи Лохан

Igor

Најактуелниот тренд од 90-те се враќа во мода и ги освојува срцата на сите! (ФОТО)

Еспресо

ВЕЌЕ СЕ ОГРАНИЗИРА СВАДБАТА: Актерот и пејачката смислија се, а ова се деталите!

Igor

Добро утро – 8 додатоци за супер здраво кафе

Еспресо

Остави Коментар

два × 4 =

Слични објави

Кинескиот град Шенжен забрани јадење на кучиња и мачки!

Еспресо

Како да спречите стареење на кожата на вратот? Едноставно е…

Еспресо

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Igor

Кралицата ја соопшти својата одлука: Транзитен „Мегзит“, а повеќе би сакала тоа да не е така!

Еспресо

Ева Лонгорија го привлече целото внимание на црвениот тепих со своето длабоко деколте! (ФОТО)

Еспресо

Хороскоп за 9 март – Погледнете што ве очекува овој понеделник…

Еспресо