ФОТО | ФАТЕНИ НА ДЕЛО! Битолчани завршија на ѕидот на срамот бидејќи сред бел ден крадат љубичици!

Вирален хит на Ѕидот на срамот на интернет платформите денес станаа неколку битолчани. Како што тврдат твитерџиите, тие сред бел ден крадат љубичици!

Нивното тврдење го потврдуваат со фотографии на кои се гледа како луѓето во раце држат жолти ќеси полни со цвеќиња.

Во последно време ова е честа појава каде веднаш по садењето за само една недела  доаѓа на ред и крадењето на новите садници во градските паркови. Во парцелите за зеленило и цвеќе недостасуваат садници додека на нивно место зјаат празни дупки.

Слични објави

5 нешта кои секој задолжително треба да ги побара во љубовната врска

Igor

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Овие сукњи ќе бидат најголем хит на есента!

Igor

Корисни совети и идеи: Што сè можете да направите со остатоците од храна

Еспресо

Милијардерката се пофали какви чевли и ташни поседува: Една ташна го привлече вниманието на сите (ФОТО)

Еспресо

За 60 дена потполно сам ја изградил куќата која располага и со голем базен! (ВИДЕО)

Еспресо

Авокадото помага при дерматитис, срцеви заболувања… Како да го изберете најдобриот плод?

Еспресо

Остави Коментар