20.8 C
Скопје
04:44 - 15 јули, 2024

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои оваа недела – 24-30 јуни – ќе доживеат позитивни емоции и ќе добијат многу пријатни впечатоци.

Еве кои се среќниците на астролистата.

Овен
За Овенот доаѓаат успешни моменти на полето на финансиите. Неочекуван паричен бонус или профитабилен договор ќе им донесе радост и задоволство. Покрај тоа, тие ќе можат да ги подобрат односите со саканите со покажување поголема грижа и внимание. Неделата ветува дека ќе биде исполнета со позитивни емоции и нови можности.

Девица
Девиците ќе уживаат во успехот во личниот живот. Можно е да запознаете интересна личност која ќе внесе свежи емоции во вашето секојдневие. Ѕвездите фаворизираат и креативни потфати – ова е одлично време за спроведување на стари идеи и проекти. Среќата ќе ги придружува Девиците во сите нивни напори, носејќи радост и задоволство.

Вага
За вагите викендот ќе биде поволен за патувања и нови откритија. Ѕвездите предвидуваат среќа во создавањето нови познанства, кои можат да прераснат во силни пријателства или дури и романтични врски. Во професионалната сфера ве очекуваат пријатни изненадувања, можеби унапредување или признание за заслуги. Оваа недела на вагите ќе им донесе многу пријатни моменти и инспирација.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....